Знов про кешбек та не тільки

Вожжов та кешбек

Регулярно я проводжу експерименти з банківськими картками:
1. Відкриваю нову картку, яка мені «посміхнулася».
2. Деякий час користуюсь – щоб особисто порівняти те, що про неї розповів банк в рекламі та те, що відбувається насправді.
3. Або залишаю її в своєму асортименті на постійній основі, або закриваю.

Оптимальний для мене набір переваг банківської карти це:

  • Безкоштовні випуск та обслуговування, відсутність прихованих платежів (типу обов’язкової страховки чи комісії за поповнення)
  • Зручний пільговий період (бо банальним пільговим періодом вже нікого не здивуєш)
  • Кешбек по категоріях (актуальний для мене зафіксований чи на мій вибір)
  • Кешбек від партнерів (виявив, що це теж дійсно вигідна штучка)
  • Партнерська програма (бо це ж моє улюблене заняття – рекомендувати картки з кешбеком;))

Так, я в банківських картках з кешбеком вибагливий та балуваний;)
Тому далеко не завжди картка, якій я виділив постійну реєстрацію в своєму гаманці, повністю відповідає всім цим критеріям (з 7 моїх кешбек-карток там зараз таких тише 3). Але 4 інших карти зайняли своє місце теж не випадково – вони довели свою важливість «в пакеті».

Якщо не читали мою оглядову статтю по кешбеку на «Сімейному бюджеті», то спочатку вам сюди. А тут я розповім те, чого в тій статті немає, бо відбулося саме за останні півроку, вже після публікації. Порядку карт притримую такого самого.

Картки Приватбанку  – нічого нового, є та і є:)

Ідея-банк, нарешті, випустив мобільний додаток. Реєстрація в ньому – це ще той краш-тест, який не можливо пройти вдома (для цього прийдеться відвідати банківське відділення), але мене ж це не зупинить;) Тому це випробування пройшов, після чого побачив, що банк восени стягував з мене якісь гроші. Прийшлося ще двічі відвідати банк, щоб розібратися «що це було». Мені довели, що то я «провтикав» з своєчасними платежами. Як і попереджав в статті – відсутність банківського додатку є додатковим ризиком цієї карти. І, навіть я з своїм досвідом в це «вляпався». Перше бажання було Card Blanche White закрити, але треба ж цей експеримент провести до кінця – як воно тепер буде з додатком. Тому юзаю. Не можу сказати що додаток задовольняє повністю, але він тепер хоч є та дозволяє краще контролювати ситуацію. Але там є ще багато але.

Монобанк продовжує радувати своїми інноваціями, серед яких щомісячний партнерський кешбек. І на цьому я також вже зекономив приємну суму. Бо партнерський кешбек нараховується однаковий і на свої, і на кредитні кошти. Тому до цієї «схеми» додалася ще друга транзитна карта (від ПУМБ) і мені тепер зручно перекинути свої гроші на другу транзитну карту, щоб використати для партнерських покупок саме безкоштовні кредитні кошти. Дарую лайфхак тим, хто зрозумів;) А якщо не зрозуміли про що мова – долучайтеся до моєї закритої фейсбук-групи, де я час від часу про такі хитрощі розповідаю більш докладно.

А якщо якимось дивом ви ще не користуєтеся карткою Монобанку, але вже готові це зробити – зробіть за моїм партнерським посиланням та отримайте 50грн кешбеку – це привітальний бонус за моєю рекомендацією.

«Велика п’ятірка» від Таскомбанку продовжує виконувати свої задачі використання там, де інші кешбеку не дають. Вона у мене така собі «остання барикада» в захисті від безкешбектних покупок;))
Дівчатка також дуже хвалять «Пудра-карт» від того ж банку. Бо у хлопчиків все просто – від 1% кешбеку на все. А у дівчаток кешбек до 5%, але саме на дівочі категорії (бутіки, шоуруми, косметичні та масажні салони тощо).
Оскільки в цьому банку також є партнерська програма, щоб отримати 50грн за реєстрацію, напишіть мені особисте повідомлення, бо ця партнерка реалізована через окремий додаток, де треба подати заявку. Актуально для обох цих карт.

Картка «Зелена» від А-банку – враження таке, що вони просто копіюють те, що гарно виходить у Монобанка:) Тому власникам карток Монобанку просто та доречно додати цю картку до свого асортименту – в темі кешбеку буде все досить звично, але вдвічі збільшуються можливості по категоріям та стає ще цікавіше по партнерам. Свої перші 50грн можна отримати за реферальну реєстрацію за посиланням.

Про картку «Welcome» від Укрсіббанку я згадував в форматі «тестую». Протестив та закрив – бо вони попереджували, що кешбек лише на перші півроку. І вже після того, як я подав заявку на закриття, прийшла новина, що 5% кешбек на онлайн-покупки продовжили ще на півроку. На спробу зупинити закриття банк відповів, що процес вже пішов, його не зупинити. На питання «а можна ще?» відповіли, що можна, але після закриття. А закриття тривало 45 діб. Саме зараз пробую увійти другий раз в цю ріку – результат ще не відомий.

І питання, що найчастіше приходить до мене від користувачів кешбек-карток – чому я нічого не кажу про карту Альфа-банку. Моя відповідь проста – бо не користуюся. А от чому не користуюся – є цілий ряд причин. Якщо повернетеся до початку цієї статті, то там є перелік критеріїв, за якими я обираю картки з кешбеком. Переваги карти цього банку не змогли переважити її ж недоліки.

В решті решт, як і раніше, моя система кешбек-карток дозволяє мені майже з усіх платежів повертати собі кешбек. За результатами року зробив запит у податкову інспекцію. Звіт довів, що у 2019 році сума кешбеку, що я собі повернув, вдвічі перевищила суму кешбеку, яку я повернув у 2018 році. При тому, що сума витрат принципово не змінилася. Тобто, моя кешбек-система за рік покращилася в 2 рази. Чого і вам бажаю;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *