Фінансове виховання дітей

Щоб зрозуміти чому питання фінансового виховання та формування в дітях основ підприємництва стало для мене таким важливим, подивіться цю програму:

 

Для дітей від 6 років ми вже розробили цілий комплекс по фінансовій грамотності та підприємництву, який в себе включає:

  • Чудову, корисну та цікаву настільну фінансово-економічну гру “Лісові Комерсанти”. Вийшов вже другий випуск гри (оновлений та доповнений). Почитати про її можливості та переваги та оформити замовлення можна безпосередньо на офіційному сайті гри

  • Безкоштовний відео-курс щодо максимально ефективного проведення гри. Використовувати його можна, навіть, в домашніх умовах. Дивіться 11 відео-уроків просто зараз:

 

  • Також я готую до видання збірку казок про пригоди лісових комерсантів. Читайте ці казки разом з дітьми та допомагайте їм опановувати основи підприємництва та фінансової грамотності через оригінальну казкову форму. Поки збірка готується, деякі з них вже знайти можна на офіційній фейсбук-сторінці гри “Лісові Комерсанти”
  • Оперативно слідкуйте за розвитком нашого дитячого проекту через офіційний інстаграм-акаунт гри “Лісові Комерсанти” 
  • Для освітян розроблена та доступна методика проведення спареного уроку по фінансовій грамотності з використанням нашої настільної фінансово-економічної гри.
  • А також з проектом “Лісові Комерсанти” можна заробляти не лише ігрові, а ще й справжні гроші – для цього потрібно долучитися до нашої партнерської програми. Щоб отримати відповідну інструкцію, напишіть мені про це особисте повідомлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *