Фінансова консультація по створенню ФПБ

Ця консультація – другий крок в програмі фінансової грамотності для дорослих (після ігро-тренінгу “Життєвий Капітал”).
 
На цій консультації ми складаємо індивідуальний план створення фінансової подушки безпеки (ФПБ).  Саме ця консультація – місточок між грою та життям. Під час консультації я допомагаю гравцю створити особистий план формування комплексу з чотирьох фінансових інструментів, без реалізації яких занадто ризиково переходити до інвестування в ризикові активи. Тому що перед тим як ризикувати, важливо потурбуватись про свій захист.
 
Мене особисто мінімум двічі в житті рятувала своя особиста подушка фінансової безпеки. Перший раз коли спрацював ризик по здоров’ю – внаслідок ДТП я на 6 місяців був видавлений з активного життя. І другий раз спрацював ризик по бізнесу – коли почалась війна, а більшість своїх прибутків я отримував від бізнесу, який працював на території країни-агресора. Саме особиста подушка фінансової безпеки стала тим рятувальним колом, яке захистило мене та моїх дітей від зубожіння. І саме в такі моменти приходило розуміння того, чого не вистачало в моїй системі захисту і як її потрібно покращити в подальшому. Тому тепер ця система допрацьована, покращена, ефективна та комплексна.
 
Що далі?.. Дійсно, не захист заради захисту. Захист потрібен лише для того, щоб рухатись далі. Інакше це буде схоже не автогонщика, який про свій комплексний захист подбав, але з місця не рухається. Ми ж про інше – про те, що коли захист вже є, можна та треба вирушати в цікаву та захоплюючу мандрівку створення свого особистого капіталу, як фундаменту свободи людини. Бо в сучасному світі свободу дає саме капітал – свободу переміщення, свободу дій, свободу волевиявлення… І про це ми теж зможемо поспілкуватися, але після того як створимо ФПБ.

Для кращого порозуміння доцільно подивитися це відео:

Заявку на консультацію можна подати через особисті повідомлення.
Вартість 500 – 1000грн (в залежності від історії нашого знайомства).
Тривалість до 2 годин (онлайн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *